Один з найбільш сильніших і стійких антисептиків. Абсолютно невимиваємий. При обробці в дереві утворюється активний шар, який служить бар'єром для проникнення всіх типів паразитів і грибків. На 50% зменшується поглинання обробленої деревиною вологи. Завдяки своїм властивостям оброблене дерево може використовуватися в прямому контакті з грунтом.

159.00 ₴ / уп.
Є в наявності

Один з найбільш сильніших і стійких антисептиків. Абсолютно невимиваємий. При обробці в дереві утворюється активний шар, який служить бар'єром для проникнення всіх типів паразитів і грибків.


На 50% зменшується поглинання обробленої деревиною вологи.
Завдяки своїм властивостям оброблене дерево може використовуватися в прямому контакті з грунтом.


Підходить для виконання теплих грядок, так як оброблене дерево не виділяє назовні токсинів. Підходить для обробки парканів, опор, причепів, тари, та інших дерев'яних конструкцій експлуатованих у важких умовах.

Оброблена деревина зберігає захисні властивості до 50 років.

Приготуваня на нанесення

Вміст пакету висипати у відро, залити теплою водою 9л, розмішувати до повного розчинення.
Отриманий розчин можна наносити на дерево пензлем, розпилювачем, валиком. Або вилити розчин в ємність і виконувати занурення деревини, для найкращої якості обробки.
Якщо після робіт у Вас залишився готовий розчин. Злийте його в ємність, яку можна закупорити. Розчин не втрачає своїх властивостей і може бути використаний в подальшому. У разі наявності осаду, перемішати перед застосуванням.

Витрати

Для досягнення якісної обробки, необхідно, щоб на деревину було нанесено від 250г готового розчину на 1 кв.м . Чим складніше умови експлуатації деревини, тим більша повина бути витрата засобу. Для дерева в контакті з грунтом не менше 500г готового розчину на 1кв. м . оброблюваної площі.
Таким чином 1кг концентрату достатньо для обробки від 20 до 40кв. м. деревини.

Засоби захисту

При роботі з антисептиком для зовнішніх робіт ХМ11 використовуйте стандартні засоби захисту: гумові рукавички, окуляри і щільний одяг, який надійно захищає всі ділянки тіла. При попаданні на слизові оболонки або шкіру - інтенсивно промийте під проточною водою. У разі подразнень зверніться до лікаря.

Ще не було питань.