Інтернет-магазин Дерев'яний ринок пропонує накладні декоративні решітки з дерева для садового ландшафту, комерційного використання і оформлення домашнього інтер'єру. Виготовляємо якісні вироби з різним розміром осередку у власній столярній майстерні.

Дерев'яні перегородки в саду

Перш за все гратчасті конструкції - опора для кучерявих рослин. Крім того їх використовують в якості:

  • обробки терас, альтанок;
  • оформлення літніх веранд кафе і ресторанів;
  • зонування ландшафту: ширми, куліси;
  • для виготовлення арок, пергол;
  • для декорування фасаду, огорожі, маскування дефектів стін.

Решітка дерев'яна об'єднує в ансамбль елементи ландшафту. Нею прикрашають парадну зону, за нею ховають город і господарські будівлі, позначають місце для барбекю. Дві-три шпалери в ряд створюють ефектну огорожу і служать опорою для в'юнких троянд і клематисів.

З легких конструкцій моделюють тимчасові композиції: вибудовують «живі коридори» з зеленню, а на великих ділянках навіть огороджують «кімнати».

Дерев'яні решітки у вигляді ширми, поставлені кутом навколо брукованого майданчику - це відокремлений куточок типу альтанки. В'юнкі рослини, посаджені по периметру імпровізованого патіо, забезпечать тінь в сонячний день.

Декоративне загратоване полотно - це обов'язковий елемент садових арок. Дві решітки, з'єднані ажурним навісом, утворюють перголу - малу архітектурну форму. Рекомендована висота конструкції 2300-2600 мм.

Дерев'яні решітки в інтер'єрі

Використовується як оригінальна огорожа для зонування - розділяє житлове або комерційне приміщення на функціональні зони.

Панно на стіні лоджії з соснової решітки - це розумна альтернатива вагонці або пластиковому сайдингу. Воно стане естетичної підпорою для балконних рослин.

Дерев'яна решітка на стіну служить одночасно декором і основою для витких кімнатних рослин. В інтер'єрі частіше використовують конструкції з дрібним осередком.

Переваги декоративних дерев'яних решіток

Виріб являє собою конструкцію прямокутної форми без рами, з рейками внахлест. Стандартний розмір секції 1000 мм в ширину і 2000 мм у висоту. Діагональне плетіння рейок утворює ромби з кроком 35 мм, 70 мм, 105 мм.

Легкі споруди надійні, мобільні і мають наступні переваги:

  • Тонкі рейки нарізають з натуральної сосни вищого гатунку - матеріалу, стійкого до агресивного впливу зовнішнього середовища. У хід йде цільна деревина, що не є клеєною.
  • Міцна і надійна дерев'яна решітка для альтанки не виглядає ваговито, пропускає світло і повітря. Окреслюючи кордони, не закриває мальовничий вид.
  • Просочення антисептиком підвищує термін експлуатації - прибирати на зиму перегородки на зберігання не потрібно.

Решітки з великими осередками вибирають для вирощування клематисів - батоги легше знімати з опори, щоб укласти на зимівлю. Дрібні осередки дають більше тіні: розбивають сонячні промені і працюють як жалюзі.

Де купити дерев'яну решітку в Києві?

В інтернет-магазині Дерев'яний ринок можна замовити декоративні шпалери за найкращою ціною з натуральної сосни. Пропонуємо найкращі матеріали та вироби, зроблені якісно, ​​з душею.

По м. Києву замовлення доставляє транспорт компанії, по всій Україні - сервіс Нової Пошти з оплатою при отриманні. Є можливість самовивозу. Безпосередньо ознайомитися з асортиментом можна в трьох маркетах "Дерев'яний Ринок" - в столиці та Київській області.Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)