Антисептування деревини: маркетинговий хід чи необхідність?

Хтось вважає, що антипірени для деревини не є необхідною продукцією, а для когось обробка є обов’язковою умовою під час будування.

Давайте розберемося.

З початку 2020-го року в Україні сталася  91 761 пожежа за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій. Статистика жахає. Чи є сенс перестрахуватися та захистити свої дерев’яні споруди? Відповідь очевидна.

Вогнезахист захищає деревину від знищення при контакті з вогнем. З погляду на запобіжні заходи, обробка деревини перед експлуатацією є нічим іншим, як необхідністю. З вогнезахистом ви також зможете розраховувати на довгострокову експлуатацію своїх будівельних споруд.  

Важливо те, що обробку деревини вогнезахисним розчином потрібно виконувати вчасно та незалежно від пори року. У холодну пору року багато хто відмовляється від цієї важливої процедури, оскільки не всі заявлені на ринку вогнезахисні речовини розраховані на використання за температури нижче 0.

Окрім вищезазначених переваг вогнезахисту, можна назвати також антисептичний захист від грибкових та бактеріальних руйнувань. Речовина захищає деревину від комах та паразитів, і тим самим вирішує багато задач одночасно.

Вогнебіозахист піклується про безпеку дерев’яних споруд та захищає їх від шкідливих паразитів. Його дія розрахована на довготривалий захист.


Чому обробка деревини антисептичними засобами є надзвичайно важливою?

Дерево як будівельний матеріал має величезну кількість переваг: це екологічно безпечна сировина, що не є шкідливою для людей, які страждають від алергії та є цілком безпечною для дітей. Дерево також має високі показники теплоізоляції.

Та, на жаль, дерево як будівельний матеріал не є стійким та піддається змінам з плином часу. Оскільки деревина є повністю натуральною сировиною, вона безповоротно змінюється під впливом підвищеної вологості та ультрафіолетового випромінювання, а також може бути цілком знищена шкідливими комахами. Грибкові утворення та пліснява є окремим втіленням жаху для дерева. Без додатково захисту від навколишнього середовища, його експлуатаційний період може стати значно меншим.

Як зробити дерев’яні споруди не чутливими до руйнівних грибків, комах та бактерій? Ми маємо відповідь.

Деревина має оброблюватися спеціальними хімічними речовинами незалежно від пори року. Варто зазначити, що біозахист для деревини не є примхою забудовників. Це цілком конкретна вимога з погляду на зрозумілі причини.Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)