Блок- хаус від виробника

Завдання обробки фасадів малоповерхових будівель полягає в тому, щоб вибрати варіант відносно недорогий, але, тим не менш, досить надійний і довговічний. В якості вирішення можна запропонувати змонтувати блок-хаус - подобу дерев'яного зрубу, або фальш-брус, купити які за доступною ціною не представить особливої проблеми.    

Даний оздоблювальний матеріал являє собою імітацію колоди, тому він ідеально підходить для зовнішнього і внутрішнього облицювання будівель, стилізованих під дерев'яний зруб. 

Характеристики матеріалу

Найбільш поширений матеріал, з якого виготовляється блок-хаус - дерево хвойних порід. Найчастіше для цієї мети використовуються сосна і ялина, рідше - кедр і модрина. Зустрічаються також вироби з деревини листяних рослин, наприклад, дуба або клена.   

Натуральне походження пиломатеріалу додає йому переваг у порівнянні з аналогічним вініловим сайдингом, серед яких зокрема :   

  • екологічність;
  • високі показники міцності;
  • довговічність;
  • естетичність.

Виділені хвойною деревиною смоли підвищують гідроізоляційні властивості виробу, а фітонциди, що нею виробляються - сприяють поліпшенню самопочуття. До переваг покриття також можна додати те, що в процесі експлуатації воно практично не деформується.

Щоб вигідно купити блок-хаус, важливо правильно орієнтуватися в його класах і сортах. 

Найбільш якісні вироби відносяться до першого сорту або класу «А», їх поверхня абсолютно гладка, допускається лише мала кількість сучків. У товару класу «В» можуть бути невеликі тріщини, сучки і інші незначні ушкодження. Самим низькоякісним третім сортом блок-хауса, ціна якого мінімальна, вважається клас «С».  

У продажу також можна знайти вироби класу «Екстра» самої високої якості. Однак і вартість їх відповідно чимала.

Довжина виробів може варіюватися від 2000 до 6000 мм, а товщина - від 20 до 40 мм. Ширина панелей також може бути різною - 140,170,190 або 200 мм.

Сфера застосування блок-хауса

Блок- хаус із сосни відрізняється прийнятною ціною і високими експлуатаційними параметрами. Його можна застосовувати як для внутрішнього оформлення, так і для зовнішнього облицювання будівлі. Зсередини обробку роблять тонкими панелями, а зовні - широкими.  

Завдяки привабливому зовнішньому вигляду і відмінним технічним характеристикам, цей доступний матеріал підійде для обробки як приватних будинків, дач, бань і господарських будівель, так і невеликих комерційних об'єктів - ларьків, закусочних і т. д.

Фальш -брус (імітація бруса) від виробника

Дошки імітації бруса виробляють з природного пиломатеріалу, а також штучним шляхом - з суміші пластику і деревних відходів. Однак натуральний фальш-брус краще синтетичного аналога завдяки своїм високим естетичним і технічним показникам.   

Характеристики матеріалу

За своїм зовнішнім виглядом дошки фальш-бруса відрізняються від блок-хауса тим, що мають не напівкруглий, а прямокутний профіль. З цієї причини даний оздоблювальний матеріал нагадує добре відому вагонку, але їх параметри і технологія монтажу різні.    

Пиломатеріал виготовляється з деревини сосни і ялини, у продажу також можна знайти продукцію з кедра і сибірської модрини, але вона обійдеться в рази дорожче.

Сосновий фальш-брус дуже просто монтується, це дихаюче покриття, що має привабливу текстуру. Крім цього, даний матеріал володіє ще цілим рядом достоїнств: 

  • довгий термін експлуатації;
  • стійкість до перепадів температури;
  • висока механічна міцність .

Деревина сосни також забезпечує покриттю непогані гідроізоляційні властивості, а естетичний зовнішній вигляд створює ефект будинку з дерев'яного бруса. Якщо ви хочете придбати фальш-брус, ціна якого не буде занадто обтяжливою, то сосновий варіант - це саме те, що вам потрібно.  

Сортування пиломатеріалу проводиться за наступними критеріями:

  • клас «А» (перший сорт) - колір дощок однорідний, межі паралельні, очевидні сучки, тріщини і червоточини майже відсутні;
  • клас «В» (другий сорт) - допускаються незначні дефекти в межах допустимих норм, проте видимі навіть після завершення монтажних робіт;
  • клас «С» (третій сорт) - самий бюджетний варіант, відрізняється значною кількістю сучків, відростків і тріщин.

Найбільш висока якість мають панелі класу «Екстра». Їх відрізняє абсолютно правильна геометрія і практично ідеальна поверхня. Однак даний пиломатеріал має обмежені розміри і не випускається довжиною менше 3 м.

Довжина панелей імітації бруса досягає 6 м. Ширина зазвичай не перевищує 140 мм, оптимально 105-110 мм. Товщина виробу коливається в межах 16-37 мм.

Сфера застосування фальш-бруса

Якщо обробка блок- хаусом надає будові певну стилізацію, то покриття з фальш-брусу є практично універсальним, воно може гармонійно вписатися в будь-який дизайн. Тому імітацію бруса можна використовувати як для зовнішнього, так і для внутрішнього облицювання будівель.  

Варто нагадати, що не можна проводити внутрішню обробку банної парилки з деревини хвойних порід. Під впливом високої температури з дощок починає виділятися смола, яка не тільки зіпсує зовнішній вигляд парної, але і може викликати серйозні опіки.

Де купити блок хаус і фальш -брус в Києві  

Компанія Дерев'яний ринок займається продажем пиломатеріалів, починаючи з 1997 року. На сьогодні фірма є власником трьох великих маркетів дерев'яних виробів в Києві та Київській області. За допомогою інтернет-магазину організована поставка товарів по всій території України.  

Придбати блок-хаус і фальш-брус в Києві і не тільки можна самовивозом, побачивши товар, як то кажуть, «в обличчя». Також можна оформити замовлення в інтернет-магазині. Доставка транспортом проводиться по м. Києву. По всій Україні пиломатеріали відправляються Новою поштою - оплата при отриманні.   

Гарантію якості та кращої ціни Дерев'яний ринок забезпечує!  Показано з 1 по 12 із 22 (всього сторінок: 2)