Дерев'яна вагонка відноситься до категорії пиломатеріалів, які широко використовується в будівельно-оздоблювальних роботах. Сучасна дерев'яна вагонка - це екологічно чистий матеріал, який характеризується високими експлуатаційними показниками. Її можна використовувати, як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт.

Один з кращих матеріалів для виготовлення вагонки - сосна, яка відрізняється оптимальною щільністю деревини, оригінальною текстурою і відносною легкістю. Універсальна вагонка з сосни підходить для обшивки екстер'єрів і інтер'єрів, які виглядають більш стильними та затишними, ніж при використанні інших оздоблювальних матеріалів.

Соснова деревина багата смолою, а також лігніном - полімерне з'єднання, завдяки якому будівельний матеріал стає максимально міцним і добре зберігає свої властивості. Обшивка приміщення дерев'яною вагонкою наповнює його особливим ароматом і допомагає створити атмосферу затишку і комфорту.

Особливості та експлуатаційні властивості

Соснова вагонка - це універсальний пиломатеріал, який можна використовувати для обробки різних поверхонь. Найчастіше, дерев'яна вагонка монтується на стелю і стіни: матеріал можна використовувати не тільки для житлових приміщень, але також для бань, саун, СПА-комплексів, робочих кабінетів і т.д.

Вагонка має масу достоїнств перед іншими видами оздоблення:

  1. Нещільна структура - завдяки цій якості, деревина легко обробляється. Підгонка рейок часто виконується вручну, за допомогою універсальних деревообробних інструментів.
  2. Високі показники тепло- і звукоізоляції. У приміщеннях, обшитих вагонкою, завжди добре зберігається тепло і поглинається шум.
  3. Велика розмаїтість дизайнерських рішень. Натуральна соснова деревина має характерний ніжно рожевий або світло-лимонний відтінок. Для фіксації натурального кольору, вагонку покривають лаком. Часто, дизайнери використовують не просте лакове покриття, а додають до його складу різні пігменти для отримання найрізноманітніших кольорів.
  4. Антисептичні властивості - якщо ви вирішили купити дерев'яну вагонку, будьте впевнені, що в приміщенні, де вона буде використовуватися, повітря буде чистим і корисним: летючі фітонциди, які виділяє сосна, сприятливо впливають на органи дихання і серце.
  5. Оптимальна вартість. Велика кількість соснових лісів обумовлює відносно низькі ціни на дерев'яну вагонку при високих показниках якості і простоті монтажу.

Якісна дерев'яна вагонка, купити яку можна в Києві, має високі показники міцності, володіє щільною структурою і характеризується 100% екологічністю. Вибираючи даний матеріал, ви точно не пошкодуєте про його купівлю. Підсумкова ціна на дерев'яну вагонку буде залежати від класу пиломатеріалу, його обсягу та особливостей обробки.

Сфера використання дерев'яної вагонки

Вагонка з сосни широко використовується в будівництві. Її можна застосовувати для обшивки приватних будинків і квартир, саун, бань, а також інших приміщень приватного і громадського користування. Експерти стверджують, що монтаж дерев'яної вагонки досить простий, тому облаштувати приміщення дерев'яними рейками з сосни можна навіть без допомоги фахівців. Дерев'яні панелі добре переносять фарбування, тому ви зможете легко створювати оригінальні колірні рішення і оформляти інтер'єри на свій смак.

Вагонку можна використовувати на будь-якій площині: найчастіше, цим матеріалом обшивають стіни. Тут важливо гармонійно підібрати відтінок і малюнок, по якому будуть укладатися рейки.

Широкі панелі можна укладати на підлогу. Лоджії і балкони - ще одна сфера використання вагонки з деревини. Ці приміщення можна облаштовувати повністю на свій смак, використовуючи панелі для оформлення стін, підлоги або стелі в будь-якій комбінації.

Ванні кімнати, сауни і лазні також часто оформляються деревною вагонкою, яка допомагає створити в них особливу атмосферу релаксу і затишку.

Якісна дерев'яна вагонка допоможе облаштувати екстер'єр або інтер'єр будь-якого приміщення, а також надійно захистить від звуко- і шумоізоляції. Велика розмаїтість колірних рішень, що створюються в процесі обробки вагонки, дозволить вам підібрати матеріал, що ідеально доповнює існуючу інтер'єрну композицію.Показано з 1 по 12 із 66 (всього сторінок: 6)