Трапіковая дошка і лежак - важливі атрибути в облаштуванні лазні. Вони використовуються для виробництва лежанок, полиць, сидінь та трапів. Відмінні риси даних матеріалів - стійкість до високих температур, підвищеної вологості, гладка поверхня. Це дозволяє створити не тільки привабливі зовні, але і практичні, безпечні лежаки для сауни, підйоми на підлогу. В Україні замовити такі дошки ви можете на сайті Дерев'яний ринок.

Трапікові рейки

Більшість трапів для саун проводиться з вільхових трапікових рейок. Даний деревний матеріал володіє зниженою щільністю, здатністю переносити екстремально високі температури. На відміну від хвойних порід, вільха не виділяє смолу при сильному нагріванні. Це зводить імовірність отримання опіків до мінімуму.

Підходить трапіковая рейка не тільки для монтажу трапа, але і для внутрішньої обробки лазні або ванної кімнати. Вона підійде для покриття стін або виготовлення поличок. Від передбачуваного способу використання залежить підходяща довжина рейок. Для зручності в каталозі Wooden Market кожна дошка супроводжується докладними характеристиками. Також тут ви знайдете готові трапи, представлені в зібраному вигляді.

Лежаки для сауни

На відміну від трапікових рейок, лежаки мають більш округлені краї. Зроблені з деревних порід вищого сорту, вони:

  • При нагріванні виділяють приємний деревний аромат;
  • Виключають можливість опіку;
  • Забезпечують високий комфорт при контакті тіла з дерев'яним сидінням.

Сидіння і лежаки для сауни з вільхи зберігають свою форму і колір після нагрівання і контакту з вологою. Сам матеріал (дошка) добре піддається обробці, є екологічно чистим. Його додаткова перевага - привабливий естетичний вигляд, завдяки якому лежаки гармонійно вписуються в баню або сауну з будь-яким інтер'єром.

Матеріали для лазень і саун в Києві

Дерев'яний ринок - магазин, де ви можете купити лежак для сауни або трапики для обробки лазні в Києві (в одному з 3 офлайн магазинів) або будь-якому іншому місті України (доставка проводиться Новою Поштою). Тут ви знайдете всі матеріали, необхідні для облаштування лазень, парилень, ванних і зможете придбати їх за вигідними цінами.

Вся продукція магазину відрізняється високою якістю, що підтверджується можливістю повернення товару протягом 14 днів. Додаткова гарантія для покупців = оплата замовлення при отриманні. Перш ніж придбати матеріали, ви можете їх подивитися, "помацати", досконально вивчити. Тільки якщо вас влаштує якість рейок, трапів - ви можете завершити покупку, сплативши її.Показано з 1 по 12 із 17 (всього сторінок: 2)