Меблевий щит - це листовий матеріал з дерева, який виробляється з дерев’яного бруса, склеєного в ідеальну площину (плиту)


Меблевий щит буває двох типів: 

  • Цільноламельний - той, що схожий на звичайну дошку. При виробництві такого щита використовують ламелі, що підібрані одна до одної по ширині та по довжині.
  • Зрощені - схожі на паркет завдяки тому, що в ньому помітно кожен брусок різної довжини, з яких набраний щит. 

І перший, і другий вид меблевого щита володіє однаковими властивостями, так що вибір можна здійснити виключно на підставі естетичних уподобань.

Переваги дерев'яного меблевого щита перед пресованими матеріалами


Декоративний матеріал.


У порівнянні з іншими листовими матеріалами, які виготовляються переважно шляхом пресування стружки, волокон, шпону і трісок, наприклад дсп, двп, мдф, меблевий щит має набагато більш благородну структуру, в якій видно натуральний масив дерева, що має набагато вишуканіший вигляд в інтер'єрі .


На відміну від тих же клеєно-пресованих матеріалів, екологічно безпечний, не містить формальдегіди та інші шкідливі речовини.


На відміну від цільного масиву дерева, меблевий щит має однорідну внутрішню структуру і не деформується під дією внутрішніх напружень, відповідно меблевий щит більш довговічний. З ним зручно працювати та легко здійснювати ремонт при потребі.

 

Застосування.

Завдяки яскравій фактурі натурального дерева і широкій гамі відтінків меблевий щит застосовується в створенні інтер'єрів в тих стилях, де традиційно широко застосовується дерево: середземноморскій, лофт, скандинавський, еко, кантрі та інші. Беручи до уваги перевагу меблевого щита перед іншими матеріалами, як пресованими, так і суцільним масивом дерева, найчастіше меблевий щит стає найкращим і найзручнішим рішенням у виробництві меблів і декорування інтер'єру. З нього виробляють стільниці, полки, декоративні панелі для маскування комунікацій, інші декоративні вироби з дерева і чудові корпусні меблі. 
Показано з 1 по 12 із 33 (всього сторінок: 3)