Куточок з дерева відноситься до матеріалів для декоративного оформлення, захисту і поліпшення експлуатаційних показників облицювання. Це багатофункціональний елемент, що володіє безліччю позитивних характеристик.

Оздоблювальний дерев'яний куточок

Куточок дерев'яний представляє погонажний виріб Г-подібної форми для обробки кутів. По розташуванню куточки діляться на 2 типу: для зовнішніх і внутрішніх робіт. Екстер'єрними оформляють фасади будівель зовні, а інтер'єрними обробляють житлові кімнати, кухні, ресторани та інші приміщення. Куточки можуть накладатися на зовнішні кути або вставлятися у внутрішні. Куточок дерев'яний використовується не тільки для вагонки, а й для інших оздоблювальних матеріалів: шпалери, штукатурка, гіпсокартон, так як будь-які матеріали схильні до стирання.

Функції куточків дерев'яних

 1. Декорування - дерев'яна поверхню універсальна і приваблива, надає інтер'єру завершеного вигляду.
 2. Захист - кутові елементи запобігають ушкодження, які негативно відбиваються на оздобленні.
 3. Маскування - за допомогою кутових елементів легко приховати невеликі дефекти.

Г-образні деталі виготовляють методом стругання. В результаті декількох етапів виробничого процесу вироби набувають максимальні показники якості. Для виробництва використовуються різні матеріали, але частіше перевага віддається нестаріючій класиці - деревині. Вона екологічно чиста, естетично приваблива і легка в обробці. Модерн, лофт або класика - дерево вписується в будь-який стиль інтер'єру.

У більшості випадків використовуються заготовки з хвойних порід дерев, серед яких лідирує сосна. Дерево має щільну і міцну текстуру, гідно переносить вологість, перепади температур, рекомендується для використання в приміщеннях будь-якого типу. Фарбування або покриття лаком служить додатковим захистом від вологи, стирання і гниття. Перед фарбуванням наноситься грунтовка.

Де і для чого застосовуються дерев'яні куточки

Існують різні напрямки використання куточків з дерева, але основна сфера застосування - оформлення внутрішніх і зовнішніх торців стін при обшивці вагонкою, блок-хаусом, планкеном або гіпсокартоном. Можливе застосування на забарвлених поверхнях і обклеєних шпалерами. Не рекомендується обробка сосновим профілем ванних кімнат і лазень. Найбільш часто зустрічаються такі варіанти застосування.

 • Оздоблення дверного, віконного або арочного отвору, де кутовий елемент служить для захисту і декорування.
 • Захист зовнішніх кутів стін і виступів від передчасного стирання.
 • Оформлення плавного переходу від одного матеріалу до іншого. Куточки закривають торці і кутові стики.
 • Декорування кутів при оформленні відкритих систем зберігання.
 • Елементами для внутрішніх кутів оформляють стелі, різні предмети мистецтва.

При виборі дерев'яного куточка варто пам'ятати, що ціна залежить від вихідного матеріалу, виду і габаритів.

Куточок дерев'яний в Києві

Жодне будівництво не обходиться без пиломатеріалів. Погонажні вироби - природний матеріал, який допомагає створити безпечний мікроклімат в приміщенні будь-якого призначення. Продажем дерев'яних куточків в Києві займається компанія «Дерев'яний ринок». Представлений асортимент відповідає всім вимогам, які висуває будівельний ринок.

Продукція проходить обов'язкову перевірку, тому в магазинах представлені вироби лише з заявленою якістю. Компанія не тільки організовує продаж, а створює комфортне середовище для покупців. «Дерев'яний ринок» - це:

 • чотири маркети і інтернет-магазин;
 • підбір відповідного виду доставки;
 • оплата після отримання.

Щоб визначитися з вибором і отримати кваліфіковану консультацію, зателефонуйте 097 171 48 48 або заповніть форму зворотного зв'язку.Показано з 1 по 12 із 33 (всього сторінок: 3)