Притворна планка (притвор) – це невелика рейка, яка використовується, найчастіше, в декоративних цілях для маскування щілин і зазорів в дверних конструкціях.

Притворна планка є додатковим елементом до міжкімнатних дверей, проте, завдяки їй, конструкція виглядає максимально гармонійно і є більш функціональною. Як правило, притворна планка використовується для того, щоб приховати зазор між рамою і дверним полотном. Наявність цього елемента збільшує звукоізоляцію і зменшує втрати тепла в приміщенні. Крім того, планка притворна дерев'яна забезпечує дверній конструкції закінчений вигляд і робить її більш привабливою з естетичної точки зору.

Для чого потрібна притворна планка

Отже, основні причини монтажу перетворений планки:

  • підвищення якості звукоізоляції дверної конструкції;
  • захист від проникнення шуму;
  • усунення щілин і зазорів;
  • поліпшення зовнішнього вигляду дверей.

Візуально, дерев'яний притвор нагадує звичайну рейку. Вона монтується з зовнішньої або внутрішньої сторони рами. У закритому положенні, дана планка усуває щілину між коробкою і дверним механізмом.

Монтаж притвору особливо актуальний, коли потрібно оновити зовнішній вигляд дверної конструкції. В процесі багаторічної експлуатації, багато дверей втрачають свої початкові функціональні і естетичні характеристики: поява зазорів і щілин помітно погіршує зовнішній вигляд дверей і знижує ступінь тепло-і шумоізоляції в приміщенні. Установка дерев'яної планки допоможе приховати не тільки щілини, а й інші дефекти, які згодом з'являються на дерев'яних дверних полотнах.

Притворна планка для дверей

Якщо вас цікавить притворна планка на двері, зверніть увагу на переваги цих виробів:

  1. Зниження ймовірності виникнення протягів.
  2. Захист від пилу, шуму і сторонніх запахів.
  3. Захист дверної конструкції від злому (цією особливістю володіють ригелі вхідного типу).
  4. Маскування дефектів на стиках.

Перед тим, як зробити свій вибір, звертайте увагу на ширину притвору, яка повинна відповідати габаритам дверної коробки. Крім того, варто враховувати різновид матеріалу і його кольорове виконання, яке має гармонійно поєднуватися з матеріалом і фактурою дверного полотна.

Де купити притворну планку з дерева?

Щоб купити притворну планку в Києві, зверніться в магазин «Дерев'яний ринок», який пропонує своїм покупцям якісну продукцію за доступними цінами. У каталозі магазина представлені планки з бука і сосни, які мають ефектний зовнішній вигляд і є 100% екологічними.

Магазин має 3 філії, де можна подивитися товари і вибрати продукцію, що найбільш підходить до вашого інтер'єру. Оформлене замовлення можна забрати в одному з магазинів «Дерев'яний ринок» або скористатися кур'єрською / поштовою доставкою.Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)