Підлоги - це елемент внутрішньої обробки. Від підлогового покриття залежить комфортність і безпека перебування в приміщенні. Якщо технічні характеристики впливають на зносостійкість, хімічний і ударний опір, то естетичні показники підлоги служать основою дизайну. Будівельні магазини пропонують різноманітний вибір покриттів для підлоги, які розрізняються складом, технічними показниками і місцем використання.

Дерев'яна дошка для підлоги - матеріал, створений природою

Незважаючи на достаток обробних матеріалів, дошка для підлоги впевнено займає лідируючі позиції. Тому що дерево - матеріал, який не підвладний моді і часу.

Дерев'яна дошка для підлоги виділяється довговічністю і ремонтопридатністю - добре просушеної дошка може прослужити до ста років. Деревина - теплий матеріал, який викликає приємні тактильні відчуття і не допускає витоку тепла з приміщення. Екологічність і гіпоалергенність дерева гарантують безпечний мікроклімат. Засоби захисту від гниття і займання позбавляють деревину недоліків і продовжують термін її експлуатації.

Дошка для підлоги шпунтована

Найбільш зручним і міцним варіантом оздоблення вважається дошка підлоги шпунтована, яка отримала назву через наявність одностороннього поздовжнього виступу (шпунту). Інша бічна сторона оснащується пазом, в який вставляється шпунт, створюючи надійне кріплення і посилюючи міцність поверхні. Завдяки безщільному кріпленню, монтаж проходить швидко, а настил виходить рівним і теплим.

Важлива перевага для підлоги дошки зі шпунтами - вентиляційні отвори на нижній стороні, які забезпечують вільне переміщення повітря.

Позитивні якості шпунтованої дошки

  • Торцеве з'єднання «шпунт-паз» виключає щілини, запобігає появі скрипу, зменшує навантаження на основу;
  • Поглиблення для вентиляції оптимізують повітрообмін, запобігають деформації, знижують ризик утворення грибка;
  • Ретельно відшліфована верхня сторона не потребує додаткової обробки;
  • Високу швидкість монтажу гарантують ретельно підігнані замки;
  • Ремонтопридатність - верхній шар легко піддається відновленню;
  • Звуко- і теплоізоляція забезпечуються щільністю з'єднання кріплення;
  • Безпека - шпунтована ламель виробляється без домішку токсичних компонентів.

Дошка підлоги сосна

Теоретично шпунтована дошка для підлоги може виготовлятися з будь-якої деревини. Але від обраного матеріалу залежить якість настилу. Тому у виробництві використовують тільки декілька сортів дерев, де найпоширенішим є сосна, яка рекомендується державними стандартами. Важливе значення дошки з сосни - її доступність.

Матеріал має високу теплоємність і відмінну пружність. Проблема зайвої м'якості вирішується створенням захисного шару за допомогою лаку. Нижня сторона також обробляється засобами проти комах і гниття. При виборі дошки підлоги ціна часто має вирішальне значення і залежить від вихідного матеріалу, сорту деревини і розміру заготовок. Сорти відрізняються відсутністю або наявністю візуальних дефектів. Категорія «Екстра» повністю позбавлена ​​недоліків.

Області застосування дошки підлоги з сосни

Область застосування оздоблювального матеріалу широка, сосновими дошками для підлоги можна навіть обшивати стіни. Шпунтовані ламелі з хвойних порід дерев часто використовують для чорнового покриття. При настилі дощок з сосни важливо враховувати рівень вологості в приміщенні. Для сирих приміщень перевага віддається іншим матеріалам. Дошки підлоги із сосни гармонійно виглядають в будь-якому інтер'єрі квартири, заміського будинку, магазину чи ресторану. Сосновим шпунтом оформляють підлогу на кухні, вітальні, дитячій або спальні. Підходить для використання на балконі, допустимим є навіть оздоблення приміщень саун.

Де купити дошку підлоги в Києві

Для тих, хто вибирає надійність і безпеку внутрішнього оздоблення, компанія «Дерев'яний ринок» пропонує купити шпунтовані дошки підлоги з сосни - пиломатеріал з відмінними експлуатаційними показниками, який виробляють з натуральної сировини.

Компанія гарантує гідну якість продукції, так як весь товар перед надходженням у продаж проходить ґрунтовну перевірку на відповідність заявленим характеристикам. Три спеціалізованих маркету і інтернет-магазин дозволяють вибрати відповідний формат покупок. Доставка здійснюється транспортними засобами компанії або силами сторонніх транспортних організацій. Також доступна функція самовивозу зі складів- магазинів.

«Дерев'яний ринок» представляє різноманітний асортимент підлогових покриттів і виробів з дерева. Шукайте добірні матеріали для внутрішнього оздоблення - телефонуйте 097 171 48 48 або замовляйте зворотний дзвінок на сайті - фахівці будуть раді відповісти на всі ваші питання.Показано з 1 по 12 із 22 (всього сторінок: 2)