Надати завершеність встановленим в будинку дверям допоможуть лиштви - довгі планки, розташовані точно по краях отвору. Основна мета застосування цих планок полягає в усуненні щілин і тріщин між дверною коробкою і стіною.

Застосовуючи такі елементи, можна вирішити цілий ряд актуальних завдань:

 • зменшити втрату тепла;
 • поліпшити шумоізоляцію;
 • вберегти від пилу, ультрафіолету і вологи ті матеріали, якими були заповнені всі технологічні зазори;
 • створити єдиний стиль інтер'єру.

Таким чином, закриваючи собою всі проблемні місця, дерев'яна лиштва виконує маскуючу, захисну і декоративну функції.

Різновиди дверних лиштв

Різноманітні моделі лиштв володіють численними особливостями, але головними є наступні:

 • Матеріал виготовлення. Найбільш затребуваним як і раніше залишається дерево - екологічно чисте і здатне прослужити десятки років. Особливо популярні лиштви з сосни, які мають дві головні переваги: ​​невисоку вартість і красивий деревний малюнок.
 • Форма лицьової сторони. Планки можуть бути плоскими, зі звичайним прямокутним перетином; напівкруглими з овальним перетином; фігурними з незвичайним рельєфом.
 • Внутрішній пристрій. За цією ознакою дерев'яні лиштви підрозділяються на монолітні або з кабель-каналом - спеціальною порожниною для розміщення електропроводів.
 • Вид кріплення до дверей. Якщо планки монтуються поверх дверної коробки за допомогою метизів, клею, герметиків, то вони називаються накладними. Більш складними в монтажі є телескопічні лиштви Г-подібної форми, які фіксуються способом «шип-паз».

Як вибрати лиштву з дерева

Основні фактори, які слід враховувати при покупці лиштв:

 • Точні розміри. Параметри планок (ширина, товщина, довжина), які повністю відповідають габаритам дверного полотна, забезпечать гармонійне поєднання всіх елементів конструкції.
 • Функціональність. Якщо приміщення вологе і відрізняється значними перепадами температур, то обрамлення дверей має бути стійким до негативних зовнішніх впливів.
 • Сумісність з дизайном приміщення. Необхідно віддати перевагу таким лиштвам, форма яких, колір і обробка органічно вписуються в інтер'єр.

Дерев'яні лиштви в Києві

Споживачі, бажаючі купити в Києві дерев'яні лиштви, можуть звернутися в будь-який з трьох магазинів Дерев'яний ринок, розташованих в самій столиці і передмісті. Після огляду всіх видів продукції можна попросити співробітників шоу-руму, щоб допомогли вибрати кращий варіант.

Власним транспортом компанія Дерев'яний ринок швидко доставить замовлення в будь-яку точку столиці, але можливий і самовивіз.

Відправка товару в регіони України можлива «Новою Поштою».

Оплата покупки - при отриманні замовлення.

Всі клієнти компанії Дерев'яний ринок можуть сміливо розраховувати на першокласний сервіс, доброзичливі ціни, бездоганну якість продукції з гарантією виробника.

Магазин Дерев'яний ринок пропонує дерев'яні лиштви на двері в широкому асортименті. Вся продукція представлена ​​в каталозі. Ціни від виробника. Гарантія якості. Заходьте, вибирайте і купуйте!Показано з 1 по 12 із 15 (всього сторінок: 2)