Створений природою візерунок і колір натурального дерева неможливо передати за допомогою штучних матеріалів. Новітні технології дають можливість зберегти первозданну фактуру і красиву кольорову гаму деревини, усуваючи найменші недоліки при різнобічній професійній обробці. За допомогою поручнів дерев'яних і підсходів можна зробити звичайну сходи ключовий деталлю інтер'єру.

Дерев'яні поручні для сходів із сосни

Універсальним матеріалом для дерев'яних виробів є сосна. Завдяки природним відтінкам і красивій, виразній текстурі, вона відразу привертає до себе підвищену увагу. Компанія «Дерев'яний ринок» пропонує зроблені з сосни дерев'яні поручні для перил і підпоручні, сформованими незалежно від візуально-естетичних якостей, мають безліч позитивних характеристик:

  • добре відшліфовані і закруглені краї, розмір і форма - дозволяють зручно охоплювати поручень рукою;
  • не мають шкідливих і токсичних речовин, мають лікувальні властивості і незабутній хвойний аромат;
  • несуть приємні тактильні відчуття незалежно від температури навколишнього середовища;
  • мають гарну стійкість до появи грибка;
  • відрізняються доступною ціною.

Підсходи для сходів: коли вони необхідні?

Підсходи - невід'ємна частина закритих сходів. Для їх виробництва використовуються щільні породи деревини, такі як бук. Наявність підсходів впливає на:

  • допустимі навантаження. Вони служать додатковою опорою для конструкції;
  • на зовнішній вигляд. Закриті сходи привабливі для сприйняття, відтінки кольорової палітри і виразна текстура твердих порід дерева служать як додатковий декор;
  • на безпеку при експлуатації.

При наявності підсходів, під сходами утворюється функціональний простір, яке можна раціонально використовувати.

Матеріали для дерев'яних сходів в Києві

Підсходи і поручні дерев'яні купити в Києві можна без особливих зусиль, але, щоб зробити вигідну покупку, потрібно вміти вибирати кращих.

Компанія «Дерев'яний ринок» надає можливість самостійно відвідати магазин: ознайомитися з продукцією, а також, забрати товар зі складу компанії. Існує швидке відвантаження і доставка по місту.

На офіційному сайті ітернет-магазину розміщена фотогалерея, є повна і правдива інформація про матеріали для дерев'яних сходів. Здійснюється відправка Новою Поштою по всій Україні.

Звертайтеся, менеджери допоможуть підібрати варіант, виходячи з вимог і бюджету замовника.Показано з 1 по 12 із 48 (всього сторінок: 4)