Вікторія / 13.06.2023
Чула багато позитивних відгуків про Дерев’який ринок. Вирішила ознайомитись з асортиментом та зробила замовлення на букові сходи, ціна яких була вказана на сайті 165 грн./шт. Зателефонував менеджер і сказав, що товар є в наявності, готовий до відвантаження та я можу забрати замовлення. Коли ми підводили підсумки замовлення, менеджер повідомила, що ціна на сайті не відповідає дійсності та озвучила ціну в 6 разів вищу за одиницю товару. Знаю, що поважаючі себе торгівельні марки, навіть допустивши помилку в ціноутворенні, тримають марку і відпускають товар по задекларованій ціні, тут виявилось чомусь не так…
Администратор
Вікторія дякуєм за відгук. Ще раз вибачаємось за незручності, а саме не вірну ціну, яка була вказана на сайті. Через невідомі технічні проблеми, які в нас виникли при синхронізаціі, ціна на цю позицію підтянулась інша. Ми обов'язково усунемо цю проблему, щоб надалі такого більше не повторювалось.
Андрій / 25.07.2022
Був сьогодні, зустріли гостинно! Підібрали, що мені було потрібно, обрізали за розмірами, спакували. Все оперативно, якісно, по-людськи. Не думав, що купувати пиломатеріали можна з задоволенням! Щиро вам дякую за ВАШУ РОБОТУ!
Віталій / 15.01.2022
Замовляв трапікову рейку якість відмінна
Максим / 13.12.2020
Мне нужно было всего несколько погонных метров уголка, как правило в ответ на такой заказ слышал "маловато для отправки, сходите на рынок и купите". Сами сходите, если можете! Деревянный рынок отправил вообще без вопросов, спасибо!
Олександр / 10.12.2020
Дуже дякую за швидкість, замовлення привезли вчасно, не зважаючі на жахливу погоду!
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)